Stażysta/referent (dział egzekucji administracyjnej)

2024-02-20

Powiatowy Urząd Pracy w Zgierzu

Zgierz

Miejsce pracy: Zgierz
Numer: StPr/24/0177
OBOWIĄZKI:
- zapoznanie ze stanowiskiem pracy, programem stażu oraz regulaminem pracy,- zapoznanie z przepisami BHP i ppoż.,- wprowadzanie danych do systemów komputerowych,- przyjmowanie deklaracji i informacji podatkowych,- obsługa korespondencji przychodzącej i wychodzącej,- obsługa interesantów (np. pomoc przy wydawaniu zaświadczeń),- kontakt z interesantem zewnętrznym,- archiwizowanie dokumentów,- obsługa urządzeń biurowych,- inne prace zlecone przez przełożonego w ramach stanowiska.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące
Uprawnienia: Podstawowa znajomość obsługi komputera
Uprawnienia: Podstawowa znajomość obsługi urządzeń biurowych

Wymagania dodatkowe:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)

Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Zgierz

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 790,3 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Zgierzu

Powiązane