Praca: Stolarz meblowy

Powiatowy Urząd Pracy w Radomsku
Stolarz meblowy
Miejsce pracy: Radomsko
Numer: StPr/20/0940
OBOWIĄZKI:

wg programu stażu

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak
Uprawnienia: sprawność fizyczna

Miejsce pracy:

Radomsko

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 440 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Radomsku

Zobacz podobne oferty

Powiatowy Urząd Pracy w Zgierzu
łódzkie / Ozorków
  • układanie desek, sortowanie desekWymagania konieczne:Wykształcenie: podstawowe, brak

  • Dodane: wczoraj
Powiatowy Urząd Pracy w Tomaszowie Mazowieckim
łódzkie / Sadykierz
  • układanie drewna, prace stolarskie, wstępna obróbka drewna.Wymagania konieczne:Zawód: Stolarz* (wymagany staż - lata: 0, miesiące: 1)Wykształcenie: podstawowe, brak

łódzkie / Radomsko
  • Praca fizyczna w pełnym wymiarze czasu pracy wewnątrz i na zewnątrz hal produkcyjnych. Wymagana znajomość obsługi maszyn i urządzeń stolarskich oraz doświadczenie na podobnym stanowisku....

  • wykonywanie i projektowanie mebli w stylu orientalnymWymagania konieczne:Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brakWymagania inne:Projektowanie i wykonywanie mebli w stylu orientalnym

  • Dodane: 2020-11-30