Praca: Stolarz meblowy


Powiatowy Urząd Pracy w Bełchatowie
Stolarz meblowy
Miejsce pracy: Pożdżenice
Numer: StPr/21/0092
OBOWIĄZKI:

Skręcanie elementów meblowych w gotowe szafki oraz montaż u klienta.

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe, brak

Miejsce pracy:

Pożdżenice


Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny


Wynagrodzenie brutto:

od 4 000 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Bełchatowie

APLIKUJ TERAZ

Zobacz podobne oferty

Danwood S.A.

łódzkie /
  • krycie dachów – dachówką cementową, dachówką ceramiczną, krycie dachów membraną EPDM, wykonywanie i montowanie obróbek blacharskich oraz systemów odwodnienia dachów, montowanie okien...

  • Dodane: wczoraj

Powiatowy Urząd Pracy w Wieruszowie

łódzkie / Mirków
  • Prace proste w stolarstwie polegające na obijaniu i montażu stelaży . Wymagania konieczne: Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak Wykształcenie: podstawowe, brak Uprawnienia: montaż...

  • Dodane: 2021-03-04

Powiatowy Urząd Pracy w Zgierzu

łódzkie / Tymianka
  • Przygotowywanie drewna do obróbki Wymagania konieczne: Wykształcenie: podstawowe, brak Wymagania inne: [Umiejętność 1] : obsługa wielopiły Cosmec, optymalizerka Salvador

  • Dodane: 2021-03-04

Powiatowy Urząd Pracy w Radomsku

łódzkie / Radomsko
  • Obsługa maszyn stolarskich Wymagania konieczne: Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak

  • Dodane: 2021-03-04