Praca: Stolarz meblowy


Powiatowy Urząd Pracy w Radomsku
Stolarz meblowy
Miejsce pracy: Radomsko
Numer: StPr/21/0347
OBOWIĄZKI:
w/g zakresu czynności
WARUNKI PRACY:
Wymagania dodatkowe:

Wykształcenie: podstawowe, brak
Uprawnienia: Chęci do pracy


Wymagania inne:

Mile widziany zawód stolarz - również osoba do przyuczenia.

Miejsce pracy:

Radomsko


Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony


Wynagrodzenie brutto:

od 2 800 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Radomsku

APLIKUJ TERAZ

Zobacz podobne oferty

Powiatowy Urząd Pracy w Radomsku

łódzkie / Radomsko
  • wg wniosku Wymagania konieczne: Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak Uprawnienia: brak przeciwskazań zdrowotnych do pracy

  • Dodane: 2021-05-05

Powiatowy Urząd Pracy w Radomsku

łódzkie / Radomsko
  • w/g zakresu czynności Wymagania dodatkowe: Wykształcenie: podstawowe, brak Uprawnienia: Chęci do pracy Wymagania inne: Mile widziany zawód stolarz - również osoba do przyuczenia.

  • Dodane: 2021-05-05

Powiatowy Urząd Pracy w Łowiczu

łódzkie / Łowicz
  • staż ze środków unijnych RPO dla osób powyżej 30-go roku życia Wymagania konieczne: Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak

  • Dodane: 2021-05-03

Danwood S.A.

łódzkie /
  • krycie dachów – dachówką cementową, dachówką ceramiczną, krycie dachów membraną EPDM, wykonywanie i montowanie obróbek blacharskich oraz systemów odwodnienia dachów, montowanie okien...

  • Dodane: 2021-05-03