Praca: Stolarz meblowy


Powiatowy Urząd Pracy w Zgierzu
Stolarz meblowy
Miejsce pracy: Dzierżązna
Numer: StPr/20/1714
OBOWIĄZKI:
wykonywanie mebli,zabudowy,ręczna i maszynowa obróbka drewna
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Zawód: Stolarz meblowy (wymagany staż - lata: 1)
Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak

Miejsce pracy:

Dzierżązna


Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony


Wynagrodzenie brutto:

3 000 - 6 000 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Zgierzu

APLIKUJ TERAZ

Zobacz podobne oferty

Powiatowy Urząd Pracy w Pabianicach
łódzkie / Pabianice
  • Montaż mebli na miejscu w firmie i u klienta (kuchnie, garderoby, łazienki i inne) Praca w Pabianicach i woj. łódzkim. Pracodawca zapewnia dojazd do klienta.I umowa o pracę na okres próbny: 3...

  • Dodane: 2020-11-25
Powiatowy Urząd Pracy w Radomsku
łódzkie / Radomsko
  • wg. programu stażuWymagania konieczne:Wykształcenie: podstawowe, brak

  • Dodane: 2020-11-24
Powiatowy Urząd Pracy w Radomsku
łódzkie / Strzałków
  • Produkcja oraz montaż mebliWymagania konieczne:Zawód: Stolarz*Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brakUprawnienia: ! Prawo jazdy kategorii BWymagania inne:- wymagane doświadczenie przy...

  • Dodane: 2020-11-23
Powiatowy Urząd Pracy w Pajęcznie
łódzkie / Pajęczno
  • Obróbka drewna, montaż trumien,szlifowanie trumienWymagania konieczne:Wykształcenie: podstawowe, brakWymagania inne:1 rok doświadczenia zawodowego.

  • Dodane: 2020-11-23