Praca: Stolarz


Powiatowy Urząd Pracy w Radomsku
Stolarz
Miejsce pracy: Radomsko
Numer: StPr/20/0955
OBOWIĄZKI:

wg programu stażu

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe, brak
Uprawnienia: umiejętność pracy w zespole, sprawność fizyczna, dobry wzrok i zdolności manualne

Miejsce pracy:

Radomsko


Rodzaj umowy:

Nie dotyczy


Wynagrodzenie brutto:

1 440 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Radomsku

APLIKUJ TERAZ

Zobacz podobne oferty

Powiatowy Urząd Pracy w Zgierzu
łódzkie / Ozorków
  • praca na linii produkcyjnej-montaż stelaży/konstrukcji z drewna i płyty wiórowejWymagania konieczne:Wykształcenie: podstawowe, brak

  • Dodane: 2020-12-04
Powiatowy Urząd Pracy w Sieradzu
łódzkie / Cienia
  • Wykonywanie i montaż elementów drewnianychWymagania konieczne:Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brakWymagania inne:[Umiejętność 1] : obsługa heblarki, frezarki, wyrówniarki

  • Dodane: 2020-12-04
Powiatowy Urząd Pracy w Piotrkowie Trybunalskim
łódzkie / Sulejów
  • -produkcja mebli z drewna litego,-obsługa maszyn stolarskich,-dokonywanie właściwych pomiarów,Wymagania konieczne:Wykształcenie: średnie zawodowe, brakWykształcenie: zasadnicze zawodowe,...

  • Dodane: 2020-12-03
Powiatowy Urząd Pracy w Zgierzu
łódzkie / Zgierz
  • stolarz-składanie mebliWymagania konieczne:Wykształcenie: podstawowe, brak

  • Dodane: 2020-12-02