Praca: Stolarz

Powiatowy Urząd Pracy w Zgierzu
Stolarz
Miejsce pracy: Ozorków
Numer: StPr/21/1747
OBOWIĄZKI:

- obróbka drewna - odbieranie desek spod traka

WARUNKI PRACY:

Wymagania inne:

doświadczenie w obróbce drewna i obsłudze maszyn

Miejsce pracy:

Ozorków

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 2 800 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Zgierzu

Zobacz podobne oferty

Bergen Personal AS

łódzkie /
  • Konstrukcje budynków w szkielecie drewnianym (ściany zewnętrzne i wewnętrzne) Montaż okien i drzwi Montaż płyt gipsowo-kartonowych Listwowanie Prace wykończeniowe Prace przy kledningu...

  • Dodane: 2021-11-27

Powiatowy Urząd Pracy w Sieradzu

łódzkie / Pipie
  • Obróbka drewna, zbijanie palet, przecinka drewna. Wymagania konieczne: Zawód: Stolarz* (wymagany staż - lata: 0, miesiące: 1) Wykształcenie: podstawowe, brak Wymagania inne: Doświadczenie - 1...

  • Dodane: 2021-11-24

Powiatowy Urząd Pracy w Wieluniu

łódzkie / Pątnów
  • Klejenie klejonki (płyt stolarskich).Szlifowanie drzwi.Szlifowanie futryn.Frezowanie drzwi i futryn frezarką ręczną.Oklejanie kantów futryny.Utrzymywanie porządku na stanowisku pracy. Wymagania...

Powiatowy Urząd Pracy w Radomsku

łódzkie / Borowa
  • wg zakresu czynności Wymagania konieczne: Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak Uprawnienia: chęci do nauki zawodu Uprawnienia: Chęci do pracy