Praca: Sushi master

Powiatowy Urząd Pracy w Łodzi
Sushi master
Miejsce pracy: Łódź
Numer: StPr/22/6217
OBOWIĄZKI:

- samodzielne przygotowywanie potraw kuchni orientalnej a w szczególności sushi zgodnie ze standardami i wytycznymi szefa kuchni - przygotowywanie, porcjowanie i wydawanie posiłków o najwyższej jakości - dbałość o estetykę potraw - właściwe wykorzystywanie sprzętu kuchennego - dbanie o należyty porządek kuchni i innych pomieszczeń kuchennych - miejsce wykonywania pracy: ul. Srebrna 19A, 91-334 Łódź - przewidywany okres zatrudnienia: 36 miesięcy -

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe

Wymagania inne:

mile widziana komunikatywna znajomość języka angielskiego oraz mile widziana znajomość kuchni orientalnej

Miejsce pracy:

Łódź

Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Wynagrodzenie brutto:

od 19,7 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Łodzi