Suszarz tkanin


2024-02-05


Powiatowy Urząd Pracy w Tomaszowie Mazowieckim


Tomaszów Mazowiecki

Powiatowy Urząd Pracy w Tomaszowie Mazowieckim
Suszarz tkanin
Miejsce pracy: Tomaszów Mazowiecki
Numer: StPr/24/0034
OBOWIĄZKI:
nauka budowy i działania suszarko-stabilizatora Krantz, zszywania tkanin, kontroli procesu suszenia
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe


Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Tomaszów Mazowiecki


Rodzaj umowy:

Nie dotyczy


Wynagrodzenie brutto:

od 4 242 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Tomaszowie Mazowieckim

Powiązane

Podobne ogłoszenia:

Szwaczka

2024-02-25

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Zgierzu

Miasto: Aleksandrów Łódzki

szycie oziezy na maszynie autolap i zakończenia na ryglu Wymagania konieczne: Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe Uprawnienia: umiejętność szycia Wymagania dodatkowe: Uprawnienia:...

Więcej

Szwaczka

2024-02-23

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Łęczycy

Miasto: Łęczyca

Szycie odzieży, owerlok Wymagania konieczne: Wykształcenie: podstawowe Uprawnienia: chęć do pracy Uprawnienia: umiejętność szycia odzieży Wymagania inne:

Więcej

Szwaczka maszynowa

2024-02-22

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Łasku

Miasto: Pabianice

Szycie bielizny, łączenie drobnych elementów na maszynach szwalniczych. Szycie zespołowe, stały asortyment. Transport zapewniony dla pracowników. GIEŁDA PRACY Wymagania konieczne:...

Więcej