Praca: Szwaczka maszynowa

Powiatowy Urząd Pracy w Pabianicach
Szwaczka maszynowa
Miejsce pracy: Pabianice
Numer: StPr/20/1125
OBOWIĄZKI:

Obsługa i nadzór nad maszynami, automatami szyjącymi oraz innymi maszynami i urządzeniami stosowanymi w przemyśle odzieżowym. Obróbka materiałów, obsługa maszyn szwalniczych: stebnówka+overlocki-YUKI mo-644d, lamowarki TEXI HD FORTE CILINDRO-B UFPREMIUM EX. Dokładność i dbałość o estetykę wyrobów. Umowa zlecenie na okres 3 lat. Praca w systemie dwuzmianwym, wg grafiku, w godzinach 06:00-14:00, 14:00-22:00, również w dni wolne, na terenie całej Polski.

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Język: ukraiński, w mowie - B1 - średnio zaawansowany, w piśmie - B1 - średnio zaawansowany

Wymagania dodatkowe:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak

Wymagania inne:

Wymagana umiejętność szycia, zdolności manualne oraz 3 miesiące doświadczenia na stanowisku. Znajomośc języka ukraińskiego wymagana jest z uwagi na to, iż 80% pracowników posługuje się tym językiem (w tym również kadra koordynatorska) co wpływa na stabilną pracę jak i bezpieczeństwo w wykonywaniu poszczególnych zadań.

Miejsce pracy:

Pabianice

Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Wynagrodzenie brutto:

od 18,3 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Pabianicach