Praca: Szwaczka maszynowa

Powiatowy Urząd Pracy w Łowiczu
Szwaczka maszynowa
Miejsce pracy: Łowicz
Numer: StPr/21/0205
OBOWIĄZKI:
00
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak

Miejsce pracy:

Łowicz

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 2 800 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Łowiczu

Zobacz podobne oferty

Powiatowy Urząd Pracy w Zgierzu

łódzkie / Zgierz
  • Produkcja toreb, namiotów, wyrobów galanterii. Wymagania konieczne: Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak Wymagania inne: umiejętność szycia, zdolności manualne

  • Dodane: 2021-04-21

PROTEKT

łódzkie / Łódź
  • obsługa maszyny szwalniczej szycie wyrobów wytwarzanych w zakładzie pracy

  • Dodane: 2021-04-20

łódzkie / Krępa
  • Odszywanie odzieży na podstawie powierzonych wzorów Wymagania konieczne: Wykształcenie: zasadnicze branżowe, brak Uprawnienia: umiejętność szycia na maszynach stępnówkach, owerloku,...

Powiatowy Urząd Pracy w Łodzi

  • - szycie elementów materacy- obsługa maszyn szwalniczych: overlock, renderka, dwuigłówka, stębnówka- łączenie elementów wyrobu szwalniczego z użyciem maszyn szwalniczych Wymagania...

  • Dodane: 2021-04-15