Praca: Szwaczka maszynowa

Powiatowy Urząd Pracy w Zgierzu
Szwaczka maszynowa
Miejsce pracy: Aleksandrów Łódzki
Numer: StPr/21/1613
OBOWIĄZKI:
szycie odzieży lekkiej, sportowej oraz damskiej, męskiej i dziecięcej (tj T-shirty bawełniane, bluzy,spodnie dresowe)
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak

Wymagania dodatkowe:

Wykształcenie: średnie zawodowe, brak

Wymagania inne:

dp przyuczenia

Miejsce pracy:

Aleksandrów Łódzki

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 2 800 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Zgierzu