Praca: Szwaczka wyrobów dziewiarskich (łączarka)

Powiatowy Urząd Pracy w Łodzi
Szwaczka wyrobów dziewiarskich (łączarka)
Miejsce pracy: Łódź
Numer: StPr/20/5291
OBOWIĄZKI:
Produkcja odzieży z dzianin, obsługa i nadzór maszyn szyjących z grupy szydełkarek płaskich - łączarek.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Uprawnienia: Doświadczenie zawodowe (wymagany staż - lata: 1)

Wymagania dodatkowe:

Uprawnienia: Możliwość przyuczenia

Wymagania inne:

Pracodawca przewiduje możliwość przyuczenia.

Miejsce pracy:

Łódź

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

od 2 600 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Łodzi