Praca: Szwaczka

Powiatowy Urząd Pracy w Zgierzu
Szwaczka
Miejsce pracy: Biała
Numer: StPr/21/0228
OBOWIĄZKI:

Szycie na maszynach szwalniczych, w tym: kroszetka i autolap ( asortyment - bielizna i kostiumy kąpielowe)

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe, brak
Uprawnienia: umiejętność szycia na autolapie
Uprawnienia: umiejętność szycia na kroszetce

Wymagania inne:

szycie na maszynach szwalniczych,w tym kroszetka i autolap/asortyment-bielizna i kostiumy kąpielowe/

Miejsce pracy:

Biała

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas nieokreślony

Wynagrodzenie brutto:

od 1 400 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Zgierzu