Praca: Szwaczka

Powiatowy Urząd Pracy w Zduńskiej Woli
Szwaczka
Miejsce pracy: Zduńska Wola
Numer: StPr/21/0194
OBOWIĄZKI:

szycie odzieży damskiej

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe, brak

Miejsce pracy:

Zduńska Wola

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 2 800 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Zduńskiej Woli

Zobacz podobne oferty

Powiatowy Urząd Pracy w Wieruszowie

łódzkie / Wieruszów
  • Obsługa maszyn szwalniczych , szycie elementów tapicerki meblowej Wymagania konieczne: Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak Uprawnienia: Obsługa maszyn szwalniczych Uprawnienia:...

  • Dodane: 2021-05-07

Powiatowy Urząd Pracy w Zgierzu

łódzkie / Głowno
  • podstawowa obsługa maszyn szwalniczych Wymagania konieczne: Uprawnienia: umiejętność szycia odzieży Wymagania dodatkowe: Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak Wymagania inne: doświaczenie...

Powiatowy Urząd Pracy w Sieradzu

łódzkie / Sieradz
  • Szycie spodni męskich Wymagania konieczne: Wykształcenie: podstawowe, brak Uprawnienia: Szycie na maszynach typu stębnówka lub overlock

  • Dodane: 2021-05-06

Powiatowy Urząd Pracy w Tomaszowie Mazowieckim

łódzkie / Tomaszów Mazowiecki
  • obsługa maszyn szwalniczych: stębnówka, owerlok, renderka. Wymagania konieczne: Wykształcenie: podstawowe, brak Wymagania inne: mile widziany 1 m-c doświadczenia w zawodzie szwaczka...

  • Dodane: 2021-05-04