Praca: Szwaczka


Powiatowy Urząd Pracy w Zgierzu
Szwaczka
Miejsce pracy: Sokolniki-Las
Numer: StPr/21/1515
OBOWIĄZKI:
szycie odzieży wierzchniej: materiały lekkie, dzianina lub tkaninaobsługa maszyn: stębnówka, overlock
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Zawód: Szwaczka maszynowa (wymagany staż - lata: 1)
Wykształcenie: podstawowe, brak
Uprawnienia: umiejętność szycia

Miejsce pracy:

Sokolniki-Las


Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony


Wynagrodzenie brutto:

od 4 900 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Zgierzu

APLIKUJ TERAZ

Zobacz podobne oferty

Powiatowy Urząd Pracy w Łodzi

łódzkie / Łódź
  • - obsługa maszyny typu : stębnówka, overlock, dwuigła lub każdej z osobna Wymagania konieczne: Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak

  • Dodane: 2021-09-17

Powiatowy Urząd Pracy w Zgierzu

łódzkie / Ozorków
  • zszywanie poszczególnych elementów w/g wzoru ustalonego z góry; obsługa maszyn szwalniczych: stebnówka, overlock, guzikarka; przestrzeganie zasad BHP i utzymanie porządku przy stanowisku pracy...

  • Dodane: 2021-09-13

Powiatowy Urząd Pracy w Zgierzu

łódzkie / Głowno
  • - obsługa maszyny szwalniczej- umiejętność pracy w grupie Wymagania konieczne: Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak Uprawnienia: Podstawy szycia maszynowego

  • Dodane: 2021-09-08

Powiatowy Urząd Pracy w Poddębicach

łódzkie / Wierzchy
  • szwaczka maszynowa Wymagania konieczne: Wykształcenie: podstawowe, brak

  • Dodane: 2021-09-06