Praca: Szwaczka


Powiatowy Urząd Pracy w Tomaszowie Mazowieckim
Szwaczka
Miejsce pracy: Rokiciny-Kolonia
Numer: StPr/21/1446
OBOWIĄZKI:

szycie odzieży wierzchniej

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Zawód: Szwaczka ręczna (wymagany staż - lata: 0, miesiące: 3)
Wykształcenie: podstawowe, brak

Miejsce pracy:

Rokiciny-Kolonia


Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony


Wynagrodzenie brutto:

od 2 800 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Tomaszowie Mazowieckim

APLIKUJ TERAZ

Zobacz podobne oferty

Powiatowy Urząd Pracy w Wieruszowie

łódzkie / Wieruszów
  • Prace proste przy obróbce tkanin tapicerskich Wymagania konieczne: Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak

  • Dodane: 2021-11-25

Powiatowy Urząd Pracy w Radomsku

łódzkie / Radomsko
  • Przygotowanie stanowiska pracy, obsługa maszyny szyjącej tapicerkę meblową, kontrola pracy obsługiwanej maszyny, bieżąca konserwacja maszyny. Wymagania konieczne: Wykształcenie: brak lub...

  • Dodane: 2021-11-24

Powiatowy Urząd Pracy w Łodzi

łódzkie / Łódź
  • - obsługa maszyn szwalniczych: overlock, renderka, dwuigłówka, stębnówka. - kontrola jakości; - szycie elementów materacy; - łączenie elementów wyrobu szwalniczego z użyciem maszyn...

  • Dodane: 2021-11-24

Powiatowy Urząd Pracy w Zduńskiej Woli

łódzkie / Zduńska Wola
  • szycie odzieży damskiej Wymagania konieczne: Wykształcenie: podstawowe, brak

  • Dodane: 2021-11-24