Praca: Szwaczka


Powiatowy Urząd Pracy w Piotrkowie Trybunalskim
Szwaczka
Miejsce pracy: Piotrków Trybunalski
Numer: StPr/22/0460
OBOWIĄZKI:

szycie odzieży z dzianiny

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe, brak


Wymagania inne:

wymagane doświadczenie zawodowe, umiejętność szycia na stębnówce, dodatkowo: umiejętność obsługi innej maszyny szwalniczej,

Miejsce pracy:

Piotrków Trybunalski


Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony


Wynagrodzenie brutto:

od 3 010 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Piotrkowie Trybunalskim

APLIKUJ TERAZ

Zobacz podobne oferty

Powiatowy Urząd Pracy w Łęczycy

łódzkie / Łęczyca
  • Szycie odzieży Wymagania konieczne: Zawód: Szwaczka ręczna Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak Uprawnienia: umiejętność szycia odzieży

  • Dodane: 2022-05-25

Powiatowy Urząd Pracy w Łowiczu

łódzkie / Skaratki
  • precyzyjne szycie lycry Wymagania konieczne: Wykształcenie: podstawowe, brak Uprawnienia: umiejętność pracy w zespole Wymagania inne: doświadczenie w szyciu lycry

  • Dodane: 2022-05-25

Powiatowy Urząd Pracy w Opocznie

łódzkie / Drzewica
  • OBSŁUGA I NADZÓR MASZYNY SZWALNICZEJ. PROGRAMOWANIE WZORÓW I INNYCH FUNKCJI NA PANELU STERUJĄCYM Wymagania konieczne: Wykształcenie: podstawowe, brak Wymagania inne: UMIEJĘTNOŚĆ OBSŁUGI...

  • Dodane: 2022-05-25

Powiatowy Urząd Pracy w Łasku

łódzkie / Orchów
  • wg programu stazu, RPO WŁ dla osób powyżej 30 roku życia Wymagania konieczne: Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak

  • Dodane: 2022-05-25