Praca: Szwaczka


Powiatowy Urząd Pracy w Pajęcznie
Szwaczka
Miejsce pracy: Chorzew
Numer: StPr/20/0422
OBOWIĄZKI:
Szycie odzieży, obsługa maszyn szwalniczych, przygotowywanie i cięcie form.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak


Wymagania inne:

szycie odzieży, obsługa maszyn szwalniczych. Doświadczenie zawodowe min. 2 letnie

Miejsce pracy:

Chorzew


Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony


Wynagrodzenie brutto:

od 1 800 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Pajęcznie

APLIKUJ TERAZ

Zobacz podobne oferty

Powiatowy Urząd Pracy w Zgierzu
łódzkie / Sokolniki-Las
  • szycie odzieży wierzchniejWymagania konieczne:Wykształcenie: podstawowe, brakUprawnienia: umiejętność szycia

  • Dodane: wczoraj
Powiatowy Urząd Pracy w Łodzi
łódzkie / Łódź
  • - szycie dzianiny- obsługa maszyn szwalniczych: overlock JUKI MO-2516, stębnówka JUKI DDL-8700-7-WB, rygiel SIRUBA PK522-42XL- umowa zlecenia na okres 3 lat Wymagania konieczne:Wykształcenie:...

  • Dodane: wczoraj
Powiatowy Urząd Pracy w Łodzi
łódzkie / Łódź
  • - szycie plecaków, toreb Umowa zlecenie na okres: 3 lata.Wymagania konieczne:Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brakWymagania inne:- staż pracy: minimum 1 miesiąc - umiejętność...

  • Dodane: wczoraj
Powiatowy Urząd Pracy w Łodzi
łódzkie / Łódź
  • - szycie plecaków,toreb umowa zlecenie na okres 3 latWymagania konieczne:Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brakWymagania inne:- staż pracy: minimum 1 miesiąc - umiejętność obsługi...

  • Dodane: wczoraj