Praca: Szwaczka

Powiatowy Urząd Pracy w Łodzi
Szwaczka
Miejsce pracy: Łódź
Numer: StPr/20/5370
OBOWIĄZKI:
- szycie dzianiny- obsługa maszyn szwalniczych: overlock JUKI MO-2516, STĘBNÓWKA juki ddl-8700-7-wb, rygiel SIRUBA PK522-42XL- umowa zlecenia na okres 3 lat
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe, brak
Uprawnienia: Obsługa maszyn szwalniczych

Wymagania inne:

umiejętność szycie dzianinyumiejętność obsługi maszyn szwalniczych: overlock JUKI MO-2516, STĘBNÓWKA juki ddl-8700-7-wb, rygiel SIRUBA PK522-42XL

Miejsce pracy:

Łódź

Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Wynagrodzenie brutto:

od 18,3 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Łodzi