Tapicer

2024-01-26

Powiatowy Urząd Pracy w Wieruszowie

Galewice

Tapicer
Miejsce pracy: Galewice
Numer: StPr/24/0011
OBOWIĄZKI:
Tapicerowanie mebli w charakterze produkcyjnym. Zgodnie z technologią tapicerską wykonywanie wszystkich warstwy układów tapicerskich.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe
Uprawnienia: wymagana umiejętność obsługi narzędzi i maszyn tj. obrabiarek drewna, piły tarczowe i taśmowe, strugarki, frezarki, wiertarki

Wymagania inne:

-mile widziane doświadczenie w zawodzie tapicera.- sprawność fizyczna- praca w pozycji stojącej- wykonywanie płyt metodą klejonego drewna

Miejsce pracy:

Galewice

Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Wynagrodzenie brutto:

od 28,95 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Wieruszowie

Powiązane