Tapicer


2024-02-02


Powiatowy Urząd Pracy w Radomsku


Radomsko

Powiatowy Urząd Pracy w Radomsku
Tapicer
Miejsce pracy: Radomsko
Numer: StPr/24/0035
OBOWIĄZKI:
wykańczanie wyrobów tapicerskich ; obsługiwanie i konserwowanie maszyn i urządzeń stosowanych wpracowniach tapicerskich
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe


Wymagania dodatkowe:

Zawód: Tapicer* (wymagany staż - lata: 1)


Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Radomsko


Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny


Wynagrodzenie brutto:

od 4 500 do 5 000 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Radomsku

Powiązane

Podobne ogłoszenia:

Tapicer meblowy

2024-02-21

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Łodzi

Miasto: Łódź

- wykonywanie prac tapicerskich- montaż elementów tapicerowanych, montaż stelaży- wykonywanie pomocniczych robót stolarskich- prace pomocnicze przy produkcji- obsługa zszywacza pneumatycznego...

Więcej

Tapicer

2024-02-20

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Łodzi

Miasto: Łódź

- wykonywanie podłoża (sztywnego, półsztywnego, elastycznego) oraz warstwy tapicerskiej z układem tapicerskim bez sprężynowym i sprężynowym- formowanie, upinanie i zawieszanie firanek,...

Więcej

Tapicer

2024-02-19

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Radomsku

Miasto: Radomsko

wykańczanie wyrobów tapicerskich ; obsługiwanie i konserwowanie maszyn i urządzeń stosowanych wpracowniach tapicerskich Wymagania konieczne: Wykształcenie: podstawowe Wymagania dodatkowe:...

Więcej