Tapicer

2024-06-12

Powiatowy Urząd Pracy w Wieruszowie

Galewice

Tapicer
Miejsce pracy: Galewice
Numer: StPr/24/0191
OBOWIĄZKI:
Tapicerowanie mebli w charakterze produkcyjnym. Zgodnie z technologią tapicerską wykonywanie wszystkich warstwy układów tapicerskich.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe

Wymagania inne:

[Inne] : Mile widziane doświadczenie. Praca dwuzmianowa od 6:00- 14:00, 14:00-22:00, sprawność fizyczna- praca w pozycji stojącej

Miejsce pracy:

Galewice

Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Wynagrodzenie brutto:

od 28,95 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Wieruszowie

Powiązane