Tartacznik


2024-06-27


Powiatowy Urząd Pracy w Opocznie


Janów Karwicki

Powiatowy Urząd Pracy w Opocznie
Tartacznik
Miejsce pracy: Janów Karwicki
Numer: StPr/24/0432
OBOWIĄZKI:
PRACA PRZY OBRZYNARCE; DONOSZENIE, ODNOSZENIE I UKŁADANIE DESEK
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe


Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Janów Karwicki


Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony


Wynagrodzenie brutto:

od 4 300 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Opocznie

Powiązane

Podobne ogłoszenia:

Robotnik gospodarczy

wczoraj

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Opocznie

Miasto: Opoczno

UTRZYMANIE CZYSTOŚCI W PASACH DROGOWYCH DRÓG PUBLICZNYCH ORAZ TERENACH KOMUNALNYCH, PIELĘGANACJA TRAWNIKÓW I RABAT KWIATOWYCH. Wymagania konieczne: Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe...

Więcej

Robotnik

wczoraj

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Bełchatowie

Miasto: Zelów

drobne naprawy za zewnątrz i wewnątrz budynków, wykonywanie prac porządkowych wokół budynku, obsługa i konserwacja sprzętu technicznego Wymagania konieczne: Wykształcenie: średnie zawodowe...

Więcej

Robotnik gospodarczy

2024-07-11

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Opocznie

Miasto: Poświętne (pow. opoczyński, gm. Poświętne), Poświętne

Prace porządkowe. Wymagania konieczne: Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe Wymagania inne:

Więcej