Praca: Tartacznik


Powiatowy Urząd Pracy w Tomaszowie Mazowieckim
Tartacznik
Miejsce pracy: Glinnik
Numer: StPr/21/0060
OBOWIĄZKI:

nauka przyjmowania surowców tartacznych do przetarcia i dalszej produkcji, obsługa urządzeń tartacznych

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak

Miejsce pracy:

Glinnik


Rodzaj umowy:

Nie dotyczy


Wynagrodzenie brutto:

1 440 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Tomaszowie Mazowieckim

APLIKUJ TERAZ

Zobacz podobne oferty

Powiatowy Urząd Pracy w Radomsku

łódzkie / Rzejowice
  • p s Wymagania konieczne: Wykształcenie: podstawowe, brak Uprawnienia: !PRAWO JAZDY KAT.b Uprawnienia: sprawność fizyczna Uprawnienia: Chęci do pracy

  • Dodane: dzisiaj

Powiatowy Urząd Pracy w Sieradzu

łódzkie / Sędzimirowice
  • Prace pielęgnacyjne w uprawie pomidora oraz zbiór owoców pomidora Wymagania konieczne: Wykształcenie: podstawowe, brak Język: ukraiński, w mowie - A1 - początkujący, w piśmie - A1 -...

  • Dodane: dzisiaj

Powiatowy Urząd Pracy w Rawie Mazowieckiej

łódzkie / Nowy Kłopoczyn
  • Praca przy pielęgnacji i zbiorach owoców Wymagania konieczne: Uprawnienia: -Zdolności manualne

  • Dodane: dzisiaj

Powiatowy Urząd Pracy w Poddębicach

łódzkie / Wielenin
  • tartacznik Wymagania konieczne: Wykształcenie: podstawowe, brak

  • Dodane: dzisiaj