Praca: Technik administracji

Powiatowy Urząd Pracy w Łasku
Technik administracji
Miejsce pracy: Łask
Numer: StPr/21/0061
OBOWIĄZKI:
wg programu stażu
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak

Miejsce pracy:

Łask

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 440 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Łasku

Zobacz podobne oferty

Powiatowy Urząd Pracy w Łęczycy

łódzkie / Leźnica Wielka
  • 1. Wykonywanie dokumentów przy pomocy komputera i innych urządzeń biurowych,2. Ewidencjonowanie stanów osobowych,3. Segregowanie dokumentów, 4. Prowadzenie rejestrów urlopów,5. Prowadzenie...

  • Dodane: wczoraj

  • 1. Wykonywanie dokumentów przy pomocy komutera i innych urządzeń biurowych,2. Prowadzenie ewidencji związanej z wydawnictwami fachowymi jawnymi,3. Odbieranie i przekazywanie pism,4. Terminowe...

Powiatowy Urząd Pracy w Rawie Mazowieckiej

łódzkie / Marianów
  • Obsługa klienta, obsługa biura, odbieranie poczty tradycyjnej i elektronicznej, analiza zamówień, rozliczanie produkcji, rozliczanie magazynów, fakturowanie. Wymagania konieczne: Uprawnienia:...

Powiatowy Urząd Pracy w Zduńskiej Woli

łódzkie / Zduńska Wola
  • wg programu stażu Wymagania konieczne: Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak Wymagania inne: alg.