Praca: Technik administracji


Powiatowy Urząd Pracy w Sieradzu
Technik administracji
Miejsce pracy: Sieradz
Numer: StPr/22/0783
OBOWIĄZKI:

Prowadzenie dziennika korespondencji, prowadzenie spraw związanych z rejestracja pojazdów, prowadzenie informatycznej ewidencji pojazdów

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące

Miejsce pracy:

Sieradz


Rodzaj umowy:

Nie dotyczy


Wynagrodzenie brutto:

1 565 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Sieradzu

APLIKUJ TERAZ

Zobacz podobne oferty

UPS Global Business Services Polska Sp. z o.o.

łódzkie / Łódź
  • Twój zakres obowiązków Rozwiązywanie problemów klientów dotyczących dostaw paczek; Kontakt z klientem wewnętrznym i zewnętrznym mailowy lub telefoniczny; Prace administracyjne; Wsparcie...

  • Dodane: wczoraj

mBank S.A.

łódzkie / Łódź
  • Jesteśmy 6 osobowym zgranym zespołem osób, które wspierają klientów w składaniu zleceń orz opiniowaniu wzorów akredytyw dokumentowych importowych i eksportowych. Doradzamy klientom i...

  • Dodane: 2022-08-12

Powiatowy Urząd Pracy w Łasku

łódzkie / Łask
  • wg programu stażu Wymagania konieczne: Wykształcenie: średnie ogólnokształcące

  • Dodane: 2022-08-11

Tatuum

łódzkie / Łódź
  • Co będzie należało do Twoich obowiązków: Rozliczanie i uzgadnianie sprzedaży sklepów detalicznych Rozliczanie i uzgadnianie sprzedaży odbiorców komisowych (marketplace) Prowadzenie spraw...

  • Dodane: 2022-08-01