Praca: Technik farmaceutyczny

Powiatowy Urząd Pracy w Pajęcznie
Technik farmaceutyczny
Miejsce pracy: Działoszyn
Numer: StPr/20/0390
OBOWIĄZKI:

prace farmaceutyczne

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie zawodowe, brak

Miejsce pracy:

Działoszyn

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 2 600 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Pajęcznie

Zobacz podobne oferty

Apteki Gemini
łódzkie / Kutno
  •  ZAPEWNIAMY WSPARCIE W RELOKACJI (w wybranych lokalizacjach) Apteki Gemini to wyjątkowe miejsce zarówno dla pacjenta, jak i dla pracownika. To zgrany zespół złożony z samych...

  • Dodane: 2020-10-23
Apteka Dr.Max
łódzkie / Żychlin
  • Poszukujemy Technika Farmaceutycznego na cały etat lub na dodatkowe godziny! Obowiązki:wydawanie leków, doradzanie i udzielanie informacji pacjentomprawidłowe przyjmowanie i realizowanie...

  • Dodane: 2020-10-22
łódzkie / Łódź

Powiatowy Urząd Pracy w Tomaszowie Mazowieckim
łódzkie / Tomaszów Mazowiecki
  • pomoc przy sporządzaniu leków recepturowych, ekspozycja preparatów leczniczych, przyjecie produktów leczniczychWymagania konieczne:Wykształcenie: średnie zawodowe, brak, kierunek: farmaceutyczne

  • Dodane: 2020-10-01