Praca: Technik farmaceutyczny


Powiatowy Urząd Pracy w Pajęcznie
Technik farmaceutyczny
Miejsce pracy: Wierzchlas
Numer: StPr/22/0444
OBOWIĄZKI:

Obsługa Pacjentów

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące


Wymagania inne:

[Inne] : Wymagania : - Dyplom Technika Farmaceutycznego - Ukończony staż w Aptece Ogólnodostępnej

Miejsce pracy:

Wierzchlas


Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny


Wynagrodzenie brutto:

od 4 210 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Pajęcznie

APLIKUJ TERAZ

Zobacz podobne oferty

Powiatowy Urząd Pracy w Wieluniu

łódzkie / Wierzchlas
  • Obsługa Pacjentów Wymagania konieczne: Wykształcenie: średnie ogólnokształcące Wymagania inne: Wymagane ukończone Technikum Farmaceutyczne, oraz 2- letni staż w Aptece Ogólnodostępnej

  • Dodane: 2022-12-08

Apteka Dr.Max

łódzkie / Opole (pow. zgierski, gm. Parzęczew), Krakowska 44
  • Poszukujemy Technika Farmaceutycznego na cały etat lub na dodatkowe godziny! Obowiązki: wydawanie leków, doradzanie i udzielanie informacji pacjentom prawidłowe przyjmowanie i realizowanie...

  • Dodane: 2022-12-07

Gemini Polska Sp. z o.o.

łódzkie / Sieradz
  • Czego możesz się spodziewać? dynamiki pracy – z jednej strony pracujesz w dużym zespole, z drugiej – z wieloma Pacjentami, dla nas to Ty jesteś ekspertem – wierzymy w Twoją fachową...

  • Dodane: 2022-12-01

Apteka Dr.Max

łódzkie / Łódź, Piłsudskiego i Bazarowa
  • Poszukujemy Technika Farmaceutycznego na cały etat lub na dodatkowe godziny! Obowiązki: wydawanie leków, doradzanie i udzielanie informacji pacjentom prawidłowe przyjmowanie i realizowanie...

  • Dodane: 2022-11-21