Praca: Technik handlowiec


Powiatowy Urząd Pracy w Tomaszowie Mazowieckim
Technik handlowiec
Miejsce pracy: Tomaszów Mazowiecki
Numer: StPr/21/1379
OBOWIĄZKI:

obsługa klienta, przygotowywanie ofert, podpisywanie umów

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie zawodowe, brak
Uprawnienia: Obsługa komputera

Miejsce pracy:

Tomaszów Mazowiecki


Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony


Wynagrodzenie brutto:

od 2 800 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Tomaszowie Mazowieckim

APLIKUJ TERAZ

Zobacz podobne oferty

COGNOR S.A. Oddział Złomrex we Wrocławiu

łódzkie / Łódź
  • Aktywne pozyskiwanie nowych Klientów Współpraca i bieżąca obsługa Klientów Raportowanie wyników pracy Wykształcenie minimum średnie Znajomość lokalnego rynku złomu stalowego i metali...

  • Dodane: wczoraj

Canpol Art&Smart Sp. z o.o. Sp.k.

łódzkie / Łódź
  • współpraca z sieciami handlowymi dbanie o ekspozycję towarów na półkach sklepowych dbanie o odpowiedni zapas artykułów sprzedawanych przez firmę w marketach aktywne promowanie sprzedaży...

  • Dodane: 2021-11-29

Powiatowy Urząd Pracy w Pabianicach

łódzkie / Wola Zaradzyńska
  • Współpraca z kontrahentami z Indii. Umowa o pracę na okres 3 lat. Praca od poniedziałku do piątku, w godzinach 9-17. Wymagania konieczne: Wykształcenie: podstawowe, brak Język: hindi, w mowie...

  • Dodane: 2021-11-25

Powiatowy Urząd Pracy w Tomaszowie Mazowieckim

łódzkie / Rzeczyca
  • przygotowanie ofert handlowych, obsługa klienta, przyjmowanie i rozpatrywanie reklamacji Wymagania konieczne: Wykształcenie: średnie zawodowe, brak

  • Dodane: 2021-11-24