Praca: Technik informatyk


Powiatowy Urząd Pracy w Tomaszowie Mazowieckim
Technik informatyk
Miejsce pracy: Tomaszów Mazowiecki
Numer: StPr/21/0330
OBOWIĄZKI:

nauka diagnozowania sprzętu IT , wykonywania instalacji oprogramowania aplikacji towarzyszących

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie zawodowe, brak

Miejsce pracy:

Tomaszów Mazowiecki


Rodzaj umowy:

Nie dotyczy


Wynagrodzenie brutto:

1 440 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Tomaszowie Mazowieckim

APLIKUJ TERAZ

Zobacz podobne oferty

Powiatowy Urząd Pracy w Piotrkowie Trybunalskim

łódzkie / Piotrków Trybunalski
  • -obsługa programów graficznych [COREL DRAW, RIP, PHOTOSHOP, ILLUSTRATOR],-podłączenia sieci,-naprawa komputerów, Wymagania konieczne: Wykształcenie: średnie branżowe, brak Język:...

  • Dodane: 2021-04-08

SuperDrob S.A.

łódzkie / Łódź
  • Główne zadania: Instalacja, konfiguracja, utrzymanie w ruchu sprzętu i oprogramowania systemowego, Instalacja, konfiguracja i utrzymanie w ruchu aplikacji użytkowników końcowych, Konserwacja...

  • Dodane: 2021-04-08

Powiatowy Urząd Pracy w Łasku

łódzkie / Patoki
  • wg programu stażu, Fundusz Pracy Wymagania konieczne: Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak

  • Dodane: 2021-04-07

Powiatowy Urząd Pracy w Łowiczu

łódzkie / Łowicz
  • staż ze środków unijnych POWER dla osób do 30-go roku życia Wymagania konieczne: Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak

  • Dodane: 2021-03-25