Praca: Technik informatyk

Powiatowy Urząd Pracy w Pajęcznie
Technik informatyk
Miejsce pracy: Pajęczno
Numer: StPr/22/0291
OBOWIĄZKI:
wg programu stażu
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące

Miejsce pracy:

Pajęczno

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 489 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Pajęcznie

Zobacz podobne oferty

Powiatowy Urząd Pracy w Radomsku

łódzkie / Radomsko
  • wg. umowy Wymagania konieczne: Wykształcenie: średnie zawodowe, informatyczne Język: angielski, w mowie - A1 - początkujący, w piśmie - A1 - początkujący Uprawnienia: Prawo jazdy kat. B

  • Dodane: 2022-06-16

Młodzieżowe Biuro Pracy Łódź

łódzkie / Łódź
  • Instalacja, konfiguracja i utrzymanie systemów operacyjnych serwerów i stacji roboczych. Zarządzanie licencjami, dostępami, kontami i uprawnieniami użytkowników. Wsparcie użytkowników....

  • Dodane: 2022-06-01

Powiatowy Urząd Pracy w Sieradzu

łódzkie / Sieradz
  • Naprawa bieżących usterek.Wspomaganie pracy informatyka.Konfiguracja sprzętu komputerowego i oprogramowania. Wymagania konieczne: Wykształcenie: średnie ogólnokształcące

  • Dodane: 2022-05-30