Technik prac biurowych

2024-03-18

Powiatowy Urząd Pracy w Sieradzu

Sieradz

Miejsce pracy: Sieradz
Numer: StPr/24/0248
OBOWIĄZKI:
Zapoznanie z oferowanymi usułgami.Zapoznanie z dokumentacją i obsługą komputerowych programów użytkowych.Obsluga programów komputerowych.Pisanie oraz wysyłanie pism.Prowadzenie kampanii telemarketingowych w celu nawiązania kontaktów z podmiotami.Pozyskiwanie nowych klientów.Przygotowywanie wykazów i raportów.Sporządzanie rzeczowego wykazu akt, porządkowanie i przechowywanie akt.Obsługa urządzeń biurowych.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące
Uprawnienia: obsługa komputera

Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Sieradz

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 790,3 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Sieradzu

Powiązane