Technik prac biurowych

2024-06-16

Powiatowy Urząd Pracy w Sieradzu

Warta

Miejsce pracy: Warta
Numer: StPr/24/0515
OBOWIĄZKI:
Sporządzanie i prowadzenie korespondencji biurowej, m.in. sporządzanie różnego rodzaju pism (w tym pism urzędowych) z zastosowaniem techniki komputerowej i oprogramowania do edycji tekstu.Opracowywanie instrukcji kancelaryjnych.Sporządzanie rzeczowego wykazu akt, porządkowanie i przechowywanie akt.Organizowanie pracy biuro, w tym kompletowanie materiałów i aktów prawnych niezbędnych do pracy.Wykonywanie czynności kancelaryjnych, w tym przyjmowanie i znakowanie korespondencji itp.Przygotowywania korespondencji do wysłania pocztą tradycyjną i pocztą elektroniczną.Gromadzenie, przetwarzanie i właściwe przechowywanie dokumentacji.Obsługa urządzeń biurowych.Stosowanie przepisów prawa dotyczących tajemnicy służbowej oraz ochrony danych osobowych.Przestrzeganie zasad etyki, ergonomii, bezpieczeństwa i higieny pracy oraz stosowanie przepisów prawa dotyczących ochrony przeciwpożarowej i ochrony środowiska.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące

Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Warta

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 994,4 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Sieradzu

Powiązane