Praca: Technik prac biurowych


Powiatowy Urząd Pracy w Tomaszowie Mazowieckim
Technik prac biurowych
Miejsce pracy: Tomaszów Mazowiecki
Numer: StPr/20/0162
OBOWIĄZKI:

nauka obsługi urządzeń burowych, nauka prowadzenia korespondencji, udzielania informacji telefonicznej, nauka obsługi interesantów

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące
Uprawnienia: obsługa komputera

Miejsce pracy:

Tomaszów Mazowiecki


Rodzaj umowy:

Nie dotyczy


Wynagrodzenie brutto:

1 033,7 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Tomaszowie Mazowieckim

APLIKUJ TERAZ

Zobacz podobne oferty

Powiatowy Urząd Pracy w Łowiczu
łódzkie / Łowicz
  • staż ze środków krajowych Wymagania konieczne:Wykształcenie: średnie ogólnokształcące

  • Dodane: wczoraj
Powiatowy Urząd Pracy w Rawie Mazowieckiej
łódzkie / Rawa Mazowiecka
  • Zapoznanie się z pracą sekretariatu Prokuratury.Wymagania konieczne:Uprawnienia: -Obsługa urządzeń biurowych

  • Dodane: wczoraj
Powiatowy Urząd Pracy w Łasku
łódzkie / Łask
  • wg programu stazuWymagania konieczne:Wykształcenie: średnie ogólnokształcące

  • Dodane: wczoraj
Powiatowy Urząd Pracy w Tomaszowie Mazowieckim
łódzkie / Tomaszów Mazowiecki
  • nauka sporządzania różnego rodzaju pism prowadzenia korespondencji biurowej do wysyłania pocztą tradycyjną i elektroniczną, organizowania pracy biura obsługi.Wymagania...

  • Dodane: wczoraj