Praca: Technik prac biurowych

Powiatowy Urząd Pracy w Zduńskiej Woli
Technik prac biurowych
Miejsce pracy: Zduńska Wola
Numer: StPr/20/0520
OBOWIĄZKI:
wg programu stazu
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak

Wymagania inne:

alg.

Miejsce pracy:

Zduńska Wola

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 440 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Zduńskiej Woli

Zobacz podobne oferty

Powiatowy Urząd Pracy w Rawie Mazowieckiej
łódzkie / Rawa Mazowiecka
  • Prowadzenie spraw bieżących Spółdzielni, sporządzanie dokumentacji Spółdzielni , obsługa urządzeń biurowychWymagania konieczne:Uprawnienia: Prawo jazdy kat. BWymagania inne:Wymagana wysoka...

  • Dodane: 2020-10-23
Powiatowy Urząd Pracy w Tomaszowie Mazowieckim
łódzkie / Wólka Krzykowska
  • obsługa klienta, przyjmowanie i przygotowanie korespondencji, obsługa urzadzeń biurowychWymagania konieczne:Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak

  • Dodane: 2020-10-21
łódzkie / Rokiciny-Kolonia
  • prowadzenie korespondencji, obsługa urzadzeń biurowych, udział w spisie inwentaryzacyjnym

  • Dodane: 2020-10-16
łódzkie / Będków
  • zapoznanie się z obiegiem dokumentów w dziale księgowości, pomoc w bieżącym prowadzeniu księgowościWymagania konieczne:Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak

  • Dodane: 2020-10-15