Praca: Technik prac biurowych

Powiatowy Urząd Pracy w Łowiczu
Technik prac biurowych
Miejsce pracy: Łowicz
Numer: StPr/20/0465
OBOWIĄZKI:
staż ze środków krajowych do 6 miesięcy
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak

Miejsce pracy:

Łowicz

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 440 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Łowiczu

Zobacz podobne oferty

Powiatowy Urząd Pracy w Tomaszowie Mazowieckim
łódzkie / Rokiciny-Kolonia
  • prowadzenie korespondencji, obsługa urzadzeń biurowych, udział w spisie inwentaryzacyjnym

  • Dodane: 2020-10-16
łódzkie / Będków
  • zapoznanie się z obiegiem dokumentów w dziale księgowości, pomoc w bieżącym prowadzeniu księgowościWymagania konieczne:Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak

  • Dodane: 2020-10-15
Powiatowy Urząd Pracy w Zduńskiej Woli
łódzkie / Zduńska Wola
  • wg programu stazuWymagania konieczne:Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brakWymagania inne:POWER

  • Dodane: 2020-10-14
Powiatowy Urząd Pracy w Sieradzu
łódzkie / Sieradz
  • Zapoznanie się ze strukturą organizacyjną prokuratury.Obsługa nowoczesnych urządzeń techniki i łączności biurowej.Obsługa komputerowych programów użytkowych.Wykonywanie kserokopii...

  • Dodane: 2020-10-13