Praca: Technik prac biurowych


Powiatowy Urząd Pracy w Tomaszowie Mazowieckim
Technik prac biurowych
Miejsce pracy: Tomaszów Mazowiecki
Numer: StPr/20/1157
OBOWIĄZKI:
obsługa komputera , obsługa urządzeń biurowych
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak

Miejsce pracy:

Tomaszów Mazowiecki


Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony


Wynagrodzenie brutto:

od 2 600 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Tomaszowie Mazowieckim

APLIKUJ TERAZ

Zobacz podobne oferty

Powiatowy Urząd Pracy w Tomaszowie Mazowieckim
łódzkie / Tomaszów Mazowiecki
  • wyszukiwanie ofert przetargowych, obsługa szkoleń z projektów finansowanych z Unii.Wymagania konieczne:Wykształcenie: średnie zawodowe, brakUprawnienia: Obsługa komputera

  • Dodane: 2020-12-04
Powiatowy Urząd Pracy w Łodzi
łódzkie / Łódź
  • -prowadzenie dokumentacji realizacji imprez turystycznych,-przygotowanie ofert turystycznych,-poszukiwanie klientów,Wymagania konieczne:Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brakUprawnienia:...

  • Dodane: 2020-12-04
Powiatowy Urząd Pracy Łódź-Wschód
łódzkie / Łódź
  • - obsługa telefoniczna oraz bezpośrednia klientów;miejsce wykonywania pracy: Łódź-Andrzejów, ul. Włodarska 5/7Wymagania konieczne:Wykształcenie: średnie ogólnokształcące,...

  • Dodane: 2020-12-04
Techem Techniki Pomiarowe Sp. z o.o.
łódzkie / Łódź
  •  Główne zadania:Kontakt ze spółdzielniami mieszkaniowymi i administratorami wspólnot mieszkaniowychWeryfikacja protokołów montażowych i serwisowychAnaliza prawidłowości odczytów radiowych...

  • Dodane: 2020-12-03