Praca: Technik prac biurowych

Powiatowy Urząd Pracy w Sieradzu
Technik prac biurowych
Miejsce pracy: Oleśnica
Numer: StPr/21/0141
OBOWIĄZKI:
Przyjmowanie i podział korespondencji oraz wysyłanie.Przestrzeganie obiegu dokumentów.Przyjmowanie oraz obsługa interesantów w sklepie stacjonarnym. Odbieranie telefonów.Przyjmowanie oraz realizacja zamówień w hurtowni.Wystawianie faktur, obsługa kasy fiskalnej. Obsługa programu Insert.Wystawianie aukcji Allegro, obsługa programu Allegro.Nadawanie przesyłek kurierskich, obsługa programu E-nadawca.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak
Uprawnienia: obsługa komputera

Miejsce pracy:

Oleśnica

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 440 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Sieradzu