Praca: Technik prac biurowych


Powiatowy Urząd Pracy w Tomaszowie Mazowieckim
Technik prac biurowych
Miejsce pracy: Tomaszów Mazowiecki
Numer: StPr/21/1320
OBOWIĄZKI:

organizowanie pracy biura, proadzenie i organizowanie spotkań

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie zawodowe, brak

Miejsce pracy:

Tomaszów Mazowiecki


Rodzaj umowy:

Nie dotyczy


Wynagrodzenie brutto:

1 489 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Tomaszowie Mazowieckim

APLIKUJ TERAZ

Zobacz podobne oferty

Powiatowy Urząd Pracy w Tomaszowie Mazowieckim

łódzkie / Tomaszów Mazowiecki
  • nauka przyjmowania wniosków o wydanie orzeczenia o stopniu niepenosprawności, wydawania kart parkingowych i legitymacji Wymagania konieczne: Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak

  • Dodane: wczoraj

Powiatowy Urząd Pracy w Rawie Mazowieckiej

łódzkie / Marianów
  • Fakturowanie, obsługa klientów. Wymagania inne: Podstawowa umiejętność obsługi komputera.

  • Dodane: 2021-11-26

Powiatowy Urząd Pracy w Łowiczu

łódzkie / Łowicz
  • staż ze środków krajowych do 12 miesięcy Wymagania konieczne: Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak

  • Dodane: 2021-11-26

Powiatowy Urząd Pracy w Zgierzu

łódzkie / Aleksandrów Łódzki
  • - zapoznanie ze stanowiskiem pracy, programem stażu oraz regulaminem pracy,- zapoznanie z przepisami BHP i ppoż.,- zapoznanie z pracą kancelarii,- zapoznanie z obsługą sprzętu biurowego, w tym...

  • Dodane: 2021-11-25