Praca: Technik prac biurowych

Powiatowy Urząd Pracy w Łowiczu
Technik prac biurowych
Miejsce pracy: Łowicz
Numer: StPr/21/0636
OBOWIĄZKI:
staż ze środków krajowych do 12 miesięcy
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak

Miejsce pracy:

Łowicz

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 489 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Łowiczu

Zobacz podobne oferty

Intercam Studios Poland Sp. z o.o. Sp. k.

łódzkie / Łódź
  • Zatrudnimy pracownika biurowego do zdalnej internetowej obsługi klientów niemiecko- i anglojęzycznych. Dobra znajomość języka angielskiego Dobra znajomość języka niemieckiego Podstawowa...

  • Dodane: wczoraj

Klient portalu Praca.pl

łódzkie /
  • przygotowywanie umów o pracę /zlecenia zgłaszanie i wyrejestrowywanie w Płatniku wprowadzanie danych osobowych do programu kadrowego przygotowywanie zestawień dla klientów minimum 3 lata...

  • Dodane: 2022-01-25

Powiatowy Urząd Pracy w Zduńskiej Woli

łódzkie / Zduńska Wola
  • Program stażu Wymagania konieczne: Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak

  • Dodane: 2022-01-24

Solid Security Sp. z o.o.

  • Zakres obowiązków: Telefoniczny kontakt z Klientem Wprowadzanie dokumentów do systemu Prowadzenie zestawień i grafików w excelu Współpraca z zespołem pracowników technicznych Oczekiwania:...