Praca: Technik prac biurowych

Powiatowy Urząd Pracy w Zduńskiej Woli
Technik prac biurowych
Miejsce pracy: Zduńska Wola
Numer: StPr/22/0391
OBOWIĄZKI:
program stażu
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące

Miejsce pracy:

Zduńska Wola

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 565 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Zduńskiej Woli

Zobacz podobne oferty

WALTER KOMPRESSORTECHNIK POLSKA Sp. z o.o.

łódzkie / Łódź, Teofilów
  • Zakres zadań: Kompletowanie i archiwizacja niezbędnych dokumentów Kontakt telefoniczny i mailowy z klientami firmy Obsługa umów,ofert, realizacja zamówień i wysyłek Wystawianie zleceń i...

  • Dodane: dzisiaj

Powiatowy Urząd Pracy w Łowiczu

łódzkie / Łowicz
  • staż zawodowy Algorytm do 12 miesięcy Wymagania konieczne: Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat) Uprawnienia: obsługa komputera

  • Dodane: 2022-08-14

  • Roboty Publiczne, Urząd Miasta Wymagania konieczne: Wykształcenie: średnie ogólnokształcące

  • Dodane: 2022-08-13

Powiatowy Urząd Pracy w Sieradzu

łódzkie / Sieradz
  • Sprawdzanie prawidłowości wystawionych faktur. Przygotowywanie dokumentów do archiwizacji. Sprawdzanie kart drogowych. Sprawdzanie faktur pod względem zgodności z ustawa Prawo Zamówień...

  • Dodane: 2022-08-12