Praca: Technik sterylizacji medycznej/magazynier

Powiatowy Urząd Pracy w Łasku
Technik sterylizacji medycznej/magazynier
Miejsce pracy: Łask
Numer: StPr/20/0411
OBOWIĄZKI:
Wykonywanie dezynfekcji i sterylizacji sprzętu medycznego, przeprowadzanie mycia, dezynfekcji, sterylizacji przy uzyciu odpowiednich metod i urządzeń. Przyjmowanie towarów do magazynu, wydawanie towarów z magazynu.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak

Miejsce pracy:

Łask

Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Wynagrodzenie brutto:

od 2 600 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Łasku