Technik weterynarii


2024-05-29


Powiatowy Urząd Pracy w Zgierzu


Zgierz

Powiatowy Urząd Pracy w Zgierzu
Technik weterynarii
Miejsce pracy: Zgierz
Numer: StPr/24/0581
OBOWIĄZKI:
techniczna obsługa fakoemusyfkatora
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, kierunek: technik weterynarii
Język: angielski, w mowie - A1 - początkujący, w piśmie - A1 - początkujący


Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Zgierz


Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony


Wynagrodzenie brutto:

od 4 300 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Zgierzu

Powiązane

Podobne ogłoszenia:

Technik weterynarii

2024-06-17

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Zgierzu

Miasto: Zgierz

techniczna obsługa fakoemusyfkatora Wymagania konieczne: Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, kierunek: technik weterynarii Język: angielski, w mowie - A1 - początkujący, w piśmie - A1...

Więcej

Kierownik pracowni

2024-06-07

Firma: Wojewódzki Inspektorat Weterynarii w Łodzi

Miasto: Piotrków Trybunalski

Warunki pracy Praca w siedzibie urzędu od poniedziałku do piątku Praca w laboratorium w trudnych warunkach środowiskowych: kontakt z materiałem zakaźnym i odczynnikami chemicznymi Narzędzia...

Więcej

Technik weterynarii

2024-06-06

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Tomaszowie Mazowieckim

Miasto: Tomaszów Mazowiecki

pobieranie prób do badań laboratoryjnych, prowadzenie zeszytu raportów z obchodów po schronisku, polegającym w szczególności na wpisywaniu pełnej informacji o stanie zwierząt z zaznaczeniem...

Więcej