Praca: Technik


Powiatowy Urząd Pracy w Łodzi
Technik
Miejsce pracy: Łódź
Numer: StPr/21/0497
OBOWIĄZKI:
- nadzór nad pracami remontowymi które nie wymagają pozwolenia na budowę
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie branżowe, brak

Miejsce pracy:

Łódź


Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny


Wynagrodzenie brutto:

od 4 000 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Łodzi

APLIKUJ TERAZ

Zobacz podobne oferty

Powiatowy Urząd Pracy w Łodzi

łódzkie / Łódź
  • obsługa urządzeń: fax,skaner, word, excel, urządzenia wielofunkcyjne, kontakt z dokumentami z uwzględnieniem specyfiki prowadzonej działalności,wykonywanie raportów, wystawianie faktur,...

  • Dodane: wczoraj

Powiatowy Urząd Pracy w Łęczycy

łódzkie / Bryski
  • Montaż - demontaż, naprawianie maszyn oraz pomoc mechanikowi. Wymagania konieczne: Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak Uprawnienia: chęć do pracy

  • Dodane: wczoraj

Powiatowy Urząd Pracy w Łodzi

łódzkie / Łódź
  • - przygotowywanie potraw kuchni ormiańskiej według oryginalnych receptur Wymagania konieczne: Wykształcenie: podstawowe, brak Wymagania inne: umiejętność przygotowywania potraw kuchni...

  • Dodane: wczoraj

Powiatowy Urząd Pracy w Łasku

łódzkie / Łask
  • Sporządzanie listy płac oraz prowadzenie kartotek wynagrodzeń pracowników, naliczanie składek na ubezpieczenie emerytalne, rentowe, zdrowotne i chorobowe pracowników oraz prowadzenie rozliczeń...

  • Dodane: wczoraj