Praca: Tokarz


Powiatowy Urząd Pracy w Opocznie
Tokarz
Miejsce pracy: Opoczno
Numer: StPr/21/0046
OBOWIĄZKI:
Obróbka skrawaniem, praca na urządzeniach ( tokarka, frezarka, wiertarka).
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe, brak


Wymagania inne:

DOŚWIADCZENIE ZAWODOWE MILE WIDZIANE, MILE WIDZIANE KURSY ZWIAZANE ZE WSKAZANYM STANOWISKIEM

Miejsce pracy:

Opoczno


Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny


Wynagrodzenie brutto:

od 3 000 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Opocznie

APLIKUJ TERAZ

Zobacz podobne oferty

Powiatowy Urząd Pracy w Łodzi

łódzkie / Łódź
  • Prowadzenie dokumentacji sprzedażowej, kontrola sprzedaży produktów, obsługa klientów. Wymagania konieczne: Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak Uprawnienia: Obsługa komputera Wymagania...

  • Dodane: wczoraj

Powiatowy Urząd Pracy w Łodzi

łódzkie / Łódź
  • -kontakt z petentami i kursantami-obsługa komutera-organizacja czasu pracy instruktorów Wymagania konieczne: Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak Uprawnienia: Obsługa komputera

  • Dodane: wczoraj

Powiatowy Urząd Pracy w Pajęcznie

łódzkie / Makowiska
  • obsługa urządzeń magazynowych: układnic regałowych. przyjmowanie dostaw towaru, planowanie wykorzystania przestrzeni magazynowej, rozkładanie towaru, oznakowywanie towaru, przygotowywanie...

  • Dodane: wczoraj

Powiatowy Urząd Pracy w Łodzi

łódzkie / Łódź
  • - utrzymanie ruchu maszyn i urządzeń na liniach produkcyjnych- przeprowadzanie okresowych przeglądów maszyn- wykonywanie prac okołoprodukcyjnychGodziny pracy: 5.30-13.30,13.30-21.30. Wymagania...

  • Dodane: wczoraj