Praca: Tokarz/ślusarz

Powiatowy Urząd Pracy w Bełchatowie
Tokarz/ślusarz
Miejsce pracy: Bełchatów
Numer: StPr/20/1382
OBOWIĄZKI:
Praca na produkcji zajmującej się konstrukcjami stalowymi. Wykonywanie wszelkich prac związanych z obsługą wiertarki i tokarki. Realizacja poleceń bezpośredniego przełożonego.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak
Uprawnienia: DOŚWIADCZENIE NA DANYM STANOWISKU PRACY (wymagany staż - lata: 1)

Wymagania inne:

mile widziane prawo jazdy kat. B lub T, umiejętności czytania rysunku technicznego oraz sporządzania prostych szkiców wykonawczych dla czynności tokarsko ślusarskich, praktyczna znajomość budowy i zasady działania tokarki i innych maszyn do obróbki skrawaniem, praktyczne umiejętności z zakresu toczenia frezowania i podstawowych operacji ślusarskich, zdolność koncentracji uwagi, a także spostrzegawczość i zdolność logicznego myślenia

Miejsce pracy:

Bełchatów

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

od 3 000 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Bełchatowie