Praca: Twórca materiałów dydaktycznych

Powiatowy Urząd Pracy w Łodzi
Twórca materiałów dydaktycznych
Miejsce pracy: Łódź
Numer: StPr/20/5296
OBOWIĄZKI:
- utworzenie materiałów dydaktycznych w języku hiszpańskim przeznaczonych dla różnych osób o różnym poziomie zaawansowania- przygotowanie testów poziomujących z języka hiszpańskiego
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), brak
Język: hiszpański, w mowie - C2 - biegły, w piśmie - C2 - biegły

Wymagania inne:

wykształcenie wyższeDodatkowe wymagania: Native Speaker języka hiszpańskiego; zaświadczenie uczestniczenia z wynikiem pozytywnym w warsztatach "Co oznacza pojęcie dobrych zajęć?" organizowanych przez Instytut Cervantesa w Warszawie.

Miejsce pracy:

Łódź

Rodzaj umowy:

Umowa o dzieło

Wynagrodzenie brutto:

od 500 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Łodzi