Praca: Tynkarz


Powiatowy Urząd Pracy w Bełchatowie
Tynkarz
Miejsce pracy: Zelów
Numer: StPr/20/1144
OBOWIĄZKI:
Wykonywanie tynków tradycyjnych przy pomocy agregatu (pompy tynkarskiej). Praca na terenie województwa łódzkiego.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Zawód: Tynkarz (wymagany staż - lata: 1)
Wykształcenie: podstawowe, brak

Miejsce pracy:

Zelów


Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas nieokreślony


Wynagrodzenie brutto:

4 000 - 5 000 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Bełchatowie

APLIKUJ TERAZ

Zobacz podobne oferty

WE CAN DO HR Sp. z o.o.
łódzkie /
  • Opis stanowiska:praca przy montowaniu na fasadach wentylowanych płyt i ich tynkowaniu - system StoVentec.Wymagania:doświadczenie zawodowe minimum 2 lata,komunikatywna znajomość języka...

  • Dodane: 2020-10-05
Powiatowy Urząd Pracy w Tomaszowie Mazowieckim
łódzkie / Łazisko
  • PRZYGOTOWANIE PODŁOŻA I MATERIAŁÓWWymagania konieczne:Wykształcenie: podstawowe, brak

  • Dodane: 2020-10-01
Powiatowy Urząd Pracy w Bełchatowie
łódzkie / Zelów
  • Wykonywanie tynków tradycyjnych przy pomocy agregatu (pompy tynkarskiej). Praca na terenie województwa łódzkiego.Wymagania konieczne:Zawód: Tynkarz (wymagany staż - lata: 1)Wykształcenie:...

  • Dodane: 2020-09-30