Praca: Ustawiacz maszyn - Brygadzista

Manpower (Agencja zatrudnienia nr 412) to globalna firma o ponad 70-letnim doświadczeniu, działająca w 82 krajach. Na polskim rynku jesteśmy od 2001 roku i obecnie posiadamy prawie 35 oddziałów w całym kraju. Naszym celem jest otwieranie przed kandydatami nowych możliwości, pomoc w znalezieniu pracy odpowiadającej ich kwalifikacjom i doświadczeniu. Skontaktuj się z nami - to nic nie kosztuje, możesz za to zyskać profesjonalne doradztwo i wymarzoną pracę!

Dla jednego z naszych klientów poszukujemy osoby na stanowisko:

Ustawiacz maszyn - Brygadzista
Miejsce pracy: Łódź | Numer ref.: BRY/037/JKA

Oferujemy:

  • Długofalowe zatrudnienie w firmie z branży produkcyjnej
  • Umowę o pracę podpisywaną bezpośrednio z pracodawcą
  • Dostęp do nowoczesnych technologii
  • Pracę w systemie dwuzmianowym od poniedziałku do piątku
  • Atrakcyjne wynagrodzenie wzbogacone o system premiowy
  • Możliwość rozwoju i awansu w strukturach firmy
  • Pakiet benefitów pozapłacowych (m. in., dodatki świąteczne i wakacyjne)

Wymagania:

  • Wykształcenie techniczne
  • Minimum roczne doświadczenie na podobnym stanowisku lub jako operator/ ustawiacz maszyn
  • Umiejętność organizowania pracy własnej i zespołu
  • Zdolności komunikacyjne i liderskie
  • Wysoka motywacja i zaangażowanie
  • Gotowość do pracy w systemie zmianowym

Kluczowe zadania na stanowisku:

  • Obsługa maszyn i urządzeń produkcyjnych
  • Organizowanie pracy innych osób
  • Rozwiązywanie problemów występujących na linii
  • Raportowanie wyników w systemie komputerowym
  • Kontrola jakości wytwarzanych produktów
  • Przestrzeganie przepisów BHP i PPOŻ

Oferta dotyczy pracy stałej.

Zobacz podobne oferty

PGE Energia Ciepła S.A.
łódzkie / Zgierz
  • Osoba zatrudniona tym stanowisku będzie odpowiedzialna w szczególności za:Prowadzenie eksploatacji urządzeń maszynowni, w tym sterowanie i nadzór nad pracą i parametrami turbiny i urządzeń...

  • Dodane: 2020-10-06
DB Cargo
łódzkie / Łódź
  • Twoje zadania:organizowanie i nadzorowanie prac drużyny manewrowejkoordynowanie pracy lokomotyw w czasie wykonywania pracy manewrowejwykonywanie prac manewrowych przy zestawianiu pojazdów...

  • Dodane: 2020-09-29